Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çallıkışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan davranış akılalmaz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en yetişkin gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalbedenü bir katılımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Icra vekiliı, Toyluk Spor Icra vekiliı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü ciğerin tarihlerinde ilk sefer tören düzeni imzalatarak içtimai konularda bile davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş sundurmaında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de yürek eğitimi almıştır. Burayı da yetişkin bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek birhayli proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birhayli başarılı çallıkışdamızlık imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en yetişkin kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve sair ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun temelkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz ciğerin alım kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası organizasyona, çallıkışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ https://metafizik.name.tr/ https://kadikoymarangoz.name.tr/ https://analogsaat.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al