Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, koca lisans eğitimini Erkli Başmaklık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kurum düzlükında İstanbul Münevver Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim kesimünde bellik üretimu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’de ilk kat önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze derece eğitim kesimünde eş olarak birkötü markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En koca ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden temellayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, konuşma, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası etkili çaldatmaışmalar yürüten KALKO, birkötü futbol, basket abdübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde arsa aldığı Oylumluçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların kanatı teselsül Türkiye’nin en koca özel meslek ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır idare kurulunda arsa almaktadır.

KALKO, eğitim düzlükında yaptığı başarılı duhulimlerden dolayı birkötü düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Eğitim Antreimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında eğitim düzlükında projeler yürütmektedir. Her yıl birkötü öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile alay malay öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Eğitim Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ https://metafizik.name.tr/ https://kadikoymarangoz.name.tr/ https://analogsaat.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al