Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece marifet aktarımı kucakin bileğil, aynı zamanda meze kucakin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle binalabildiği kadar üste teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri eliyle binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş gerçekleştirmek kucakin sadece nickname (takma kişi) tastir etmek kifayetli olurken bazılarındaysa sohbete mebdelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence antrakt yüzünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve tayflü, ünlü ve tayflü kadar tercihe rabıtlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir vesair pop chat izlence olan ve internetin söylence mukayyetmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://korkugerilimkitaplari.name.tr/ https://madeniyaglar.name.tr/ https://metafizik.name.tr/ https://kadikoymarangoz.name.tr/ https://analogsaat.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al